OTDC32F3
Switching Current
32A
Minimum Operating Temperature
0°C
Switching Power
75kW
Padlock Compatibility
No
Switching DC Voltage
1000V dc
Switching AC Voltage
415V ac
Maximum Operating Temperature
60°C
Depth
77.6mm
Length
77.6mm
Hazardous Area Certification
No
Standards/Approvals
IEC, UL
Width
52.5mm
Detalhes do produto
Switch Disconnectors for Photovoltaic Systems
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
| Quantidade | Preço unitário |
|---|---|
Documentos Técnicos
Especificações
Brand
ABBNumber of Poles
3
Product Type
Isolator Switch
Mount Type
Base
IP Rating
IP20
Handle Colour
Black
Terminal Type
Screw
Auxiliary Contacts Available
Series
OTDC32F3
Switching Current
32A
Minimum Operating Temperature
0°C
Switching Power
75kW
Padlock Compatibility
Switching DC Voltage
1000V dc
Switching AC Voltage
415V ac
Maximum Operating Temperature
60°C
Depth
77.6mm
Length
77.6mm
Hazardous Area Certification
Standards/Approvals
IEC, UL
Width
52.5mm