Broadcom HCPL-4200-000E DC Input
Nº de Estoque RS: 547-4175Marca: BroadcomPart Number: HCPL-4200-000E
brand-logo
Ver tudo em Acopladores Ópticos
Documentos Técnicos
Especificações
Number of Channels
1
Input Current Type
DC
Isolation Voltage
3750V ac
Logic Output
Yes
Detalhes do produto
4mA-to-20mA Current-Loop, Avago Technologies
Data line transmission, with high noise immunity between electronic equipment, is achieved by using these 20mA current loop transmitter and receiver optocouplers for typical distances up to 9km.
4mA-to-20mA Current-Loop Communication
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Selecione o tipo de embalagem
Selecione o tipo de embalagem
QuantidadePreço unitário
Você pode estar interessado em
Documentos Técnicos
Especificações
Number of Channels
1
Input Current Type
DC
Isolation Voltage
3750V ac
Logic Output
Yes
Detalhes do produto