NIC Components 220 μF Capacitor 25 V - NRSG221M25V8X11.5F
Nº de Estoque RS: 768-3854Marca: NIC ComponentsPart Number: NRSG221M25V8X11.5F
brand-logo
Ver tudo em Capacitadores de Alumínio
Documentos Técnicos
Especificações
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Voltage
25 V
Height
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
8 mm
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
3000 h
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
NRSG
Detalhes do produto
NRSG Series
Click here to find out more
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Especificações
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Voltage
25 V
Height
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
8 mm
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
3000 h
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %