Panasonic 2.2 μF Capacitor 100 V dc, Radial, Through Hole - ECA2AM2R2 Radial Lead
Nº de Estoque RS: 228-7057Marca: PanasonicPart Number: ECA2AM2R2Distrelec Article No.: 16725679
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Detalhes do produto
M Series
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%