Panasonic 22 μF Capacitor 200 V dc, Radial, Through Hole - ECA2DHG220 Radial Lead
Nº de Estoque RS: 365-4593Marca: PanasonicPart Number: ECA2DHG220
Capacitance
22μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
274μA
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
8%
Detalhes do produto
NHG Series
Selecione o tipo de embalagem
Selecione o tipo de embalagem
Especificações
Capacitance
22μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
274μA
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
8%