Panasonic 100 μF Capacitor 200 V dc, Radial, Through Hole - ECA2DM101 Radial Lead
Nº de Estoque RS: 867-6712Marca: PanasonicPart Number: ECA2DM101
Capacitance
100μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
7.5mm
Leakage Current
1.2mA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Detalhes do produto
M Series
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Especificações
Capacitance
100μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
7.5mm
Leakage Current
1.2mA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%