Panasonic 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Through Hole - ECA2EHG2R2 Radial Lead
Nº de Estoque RS: 365-4638Marca: PanasonicPart Number: ECA2EHG2R2
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%