Panasonic 3300μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - ECEC1HP332BJ
Nº de Estoque RS: 790-0405PMarca: PanasonicPart Number: ECEC1HP332BJ
brand-logo
Ver tudo em Capacitadores de Alumínio
Documentos Técnicos
Especificações
Capacitance
3300µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 30mm
Height
30mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
2000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
2.73A
Tolerance
±20%
Series
HA SNAP IN
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Vishay 3300 μF Capacitor 50 V dc, Snap-in
P.O.A.Each (Supplied in a Box) (Sem VAT)
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
P.O.A.
Selecione o tipo de embalagem
P.O.A.
Selecione o tipo de embalagem
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Documentos Técnicos
Especificações
Capacitance
3300µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 30mm
Height
30mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
2000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
2.73A
Tolerance
±20%
Series
HA SNAP IN