Panasonic 10 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole - EEAGA1H100 Radial Lead
Nº de Estoque RS: 414-9187Marca: PanasonicPart Number: EEAGA1H100
Capacitance
10μF
Mount Type
Through Hole
Height
7mm
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
10μF
Mount Type
Through Hole
Height
7mm
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%