Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc - EEEFC1E220P
Nº de Estoque RS: 537-0203Marca: PanasonicPart Number: EEEFC1E220P
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Voltage
25 V dc
Height
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
6.3 mm
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Ripple Current
140mA
Leakage Current
3μA
Series
FC SMD
Detalhes do produto
FC Series (Low ESR)
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
VFC smt Al electro cap,22uF 25V 105deg
P.O.A.Each (In a Pack of 5) (Sem VAT)
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (Sem VAT)
Selecione o tipo de embalagem
P.O.A.
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Voltage
25 V dc
Height
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
6.3 mm
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Ripple Current
140mA
Leakage Current
3μA
Series
FC SMD
Detalhes do produto
FC Series (Low ESR)