Panasonic 22 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E220R 1000
Nº de Estoque RS: 708-3403Marca: PanasonicPart Number: EEEFK1E220R
Capacitance
22μF
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
160mA
Leakage Current
3μA
Dissipation Factor
200%
Detalhes do produto
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Selecione o tipo de embalagem
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
22μF
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
160mA
Leakage Current
3μA
Dissipation Factor
200%