Panasonic 68μF Electrolytic Capacitor 25V dc, Surface Mount - EEEFK1E680AP
Nº de Estoque RS: 565-667Marca: PanasonicPart Number: EEEFK1E680AP
brand-logo
Ver tudo em Capacitadores de Alumínio
Documentos Técnicos
Especificações
Capacitance
68µF
Voltage
25V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
2000h
Equivalent Series Resistance
1.36Ω
Series
FK SMD
Polarised
Polar
Leakage Current
3 μA
Tolerance
±20%
País de Origem
Japan
Detalhes do produto
FK High Temperature Reflow Series
Click here to find out more
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (Sem VAT)
P.O.A.
Especificações
Capacitance
68µF
Voltage
25V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
2000h
Equivalent Series Resistance
1.36Ω
Series
FK SMD
Polarised
Polar
Leakage Current
3 μA
Tolerance
±20%