Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1V221GP
Nº de Estoque RS: 727-1032Marca: PanasonicPart Number: EEEFK1V221GP
Capacitance
220μF
Packaging
Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
5000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Dissipation Factor
200%
Detalhes do produto
FK High Endurance Series
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Selecione o tipo de embalagem
Selecione o tipo de embalagem
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
220μF
Packaging
Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
5000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Dissipation Factor
200%