Panasonic 330 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1V331AP 500
Nº de Estoque RS: 565-796Marca: PanasonicPart Number: EEEFK1V331AP
Capacitance
330μF
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
80mΩ
Dissipation Factor
200%
País de Origem
Malaysia
Detalhes do produto
FK High Temperature Reflow Series
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Aluminium Capacitor SMD 330UF 25Vdc
P.O.A.Each (On a Reel of 500) (Sem VAT)
Panasonic - EEEFC1V331AP
P.O.A.Each (In a Pack of 10) (Sem VAT)
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Selecione o tipo de embalagem
Selecione o tipo de embalagem
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Panasonic - EEEFC1V331AP
Capacitance
330μF
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Leakage Current
3μA
80mΩ
Dissipation Factor
200%
País de Origem
Malaysia
Detalhes do produto