Panasonic 100 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFPJ101UAR 1000
Nº de Estoque RS: 568-874Marca: PanasonicPart Number: EEEFPJ101UAR
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Equivalent Series Resistance ESR
360mΩ
Series
FP SMD
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Panasonic 100 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder 1000
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Selecione o tipo de embalagem
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
360mΩ
Series
FP SMD
FP Series