Panasonic 22 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEEFT1H220AR 1000
Nº de Estoque RS: 729-6295Marca: PanasonicPart Number: EEEFT1H220ARDistrelec Article No.: 304-45-754
Capacitance
22μF
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
165mA
Leakage Current
11μA
Equivalent Series Resistance ESR
880mΩ
Dissipation Factor
200%
Selecione o tipo de embalagem
Capacitance
22μF
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
165mA
Leakage Current
11μA
880mΩ
Dissipation Factor
200%