Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEHA1E220P
Nº de Estoque RS: 537-0691Marca: PanasonicPart Number: EEEHA1E220P
brand-logo
Ver tudo em Capacitadores de Alumínio
Documentos Técnicos
Especificações
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Polarity
Polar
Length
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Series
HA SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Ripple Current
55mA
Detalhes do produto
HB Series
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
SMD elec cap 22uF 25V
P.O.A.Each (In a Pack of 5) (Sem VAT)
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Selecione o tipo de embalagem
Selecione o tipo de embalagem
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
SMD elec cap 22uF 25V
Documentos Técnicos
Especificações
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Polarity
Polar
Length
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Series
HA SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Ripple Current
55mA
Detalhes do produto
HB Series
SMD elec cap 22uF 25V