Panasonic 22 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole - EEUEB1H220S Radial Lead
Nº de Estoque RS: 747-2124Marca: PanasonicPart Number: EEUEB1H220SDistrelec Article No.: 304-35-567
Capacitance
22μF
Mount Type
Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
5000 h
Lead Pitch
2mm
Leakage Current
11μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
0.15%
Selecione o tipo de embalagem
Selecione o tipo de embalagem
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Capacitance
22μF
Mount Type
Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
5000 h
Lead Pitch
2mm
Leakage Current
11μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
0.15%