Panasonic 4.7 μF Capacitor 50 V dc, Radial, Through Hole - EEUEB1H4R7S Radial Lead
Nº de Estoque RS: 747-2118Marca: PanasonicPart Number: EEUEB1H4R7SDistrelec Article No.: 304-45-779
Capacitance
4.7μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
5000 h
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
RS PRO 4.7 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole Radial Lead
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
4.7μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
5000 h
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalhes do produto
EB(A) Series