Panasonic 680 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole - EEUFC1J681 Radial Lead
Nº de Estoque RS: 315-1022Marca: PanasonicPart Number: EEUFC1J681Distrelec Article No.: 304-41-860
Capacitance
680μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
50mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalhes do produto
FC Series 330μF - 680μF
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Selecione o tipo de embalagem
Selecione o tipo de embalagem
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
680μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
50mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalhes do produto
FC Series 330μF - 680μF