Panasonic 33kΩ Metal Oxide Through Hole Fixed Resistor 3W ±5% ERG3SJ333
Nº de Estoque RS: 747-3458Marca: PanasonicPart Number: ERG3SJ333
brand-logo
Ver tudo em Through Hole Resistors
Documentos Técnicos
Especificações
Resistance
33kΩ
Power Rating
3W
Tolerance
±5%
Technology
Metal Oxide
Series
ERG
Maximum Operating Temperature
+200°C
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Minimum Operating Temperature
-55°C
Detalhes do produto
Axial - 0.5W - 5W
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
P.O.A.
Each (In a Box of 1000) (Sem VAT)
P.O.A.
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Documentos Técnicos
Especificações
Resistance
33kΩ
Power Rating
3W
Tolerance
±5%
Technology
Metal Oxide
Series
ERG
Maximum Operating Temperature
+200°C
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Minimum Operating Temperature
-55°C
Detalhes do produto
Axial - 0.5W - 5W