Phoenix Contact PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100 Solid State Interface Relay 3V dc, 48 V dc DIN Rail Screw
Nº de Estoque RS: 851-6578Marca: Phoenix ContactPart Number: 2903171
brand-logo
Ver tudo em Solid State Interface Relays
Documentos Técnicos
Especificações
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Depth
86mm
Series
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Height
80mm
Length
6.2mm
Maximum Operating Temperature
+60°C
Dimensions
6.2 x 86 x 80mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Operating Temperature Range
-25 → +60°C
Manufacturer Part No.
País de Origem
Germany
Detalhes do produto
PLC-OSC Interface Relay
Approvals
CUL, GL, UL
Standards
IEC 60664, EN 50178, IEC 62103
Click here to find out more
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
QuantidadePreço unitário
Especificações
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Depth
86mm
Series
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Height
80mm
Length
6.2mm
Maximum Operating Temperature
+60°C
Dimensions
6.2 x 86 x 80mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Operating Temperature Range
-25 → +60°C