TDK-Lambda Switching Power Supply, CUS600M-19/EF 19V dc, 8.4A, 600 W, Input 8.4V ac to 8.4V ac
Nº de Estoque RS: 209-5796Marca: TDK-LambdaPart Number: CUS600M-19/EF
Maximum Output Voltage
19V dc
Power
600W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
8.4A
Maximum Operating Temperature
70°C
Length
198mm
Depth
198mm
Width
128mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
8.4V ac
Output Current
8.4A
Minimum Input Voltage
8.4V ac
QuantidadePreço unitário
Maximum Output Voltage
19V dc
Power
600W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
8.4A
Maximum Operating Temperature
70°C
Length
198mm
Depth
198mm
Width
128mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
8.4V ac
Output Current
8.4A
Minimum Input Voltage
8.4V ac