TDK-Lambda Switching Power Supply, CUS600M-28 28V dc, 14.3A, 600 W, Input 85V ac to 265V ac
Nº de Estoque RS: 209-5799Marca: TDK-LambdaPart Number: CUS600M-28
Maximum Output Voltage
28V dc
Power
600W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
14.3A
Maximum Operating Temperature
70°C
Length
198mm
Depth
198mm
Width
128mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
265V ac
Output Current
14.3A
Minimum Input Voltage
85V ac
Maximum Output Voltage
28V dc
Power
600W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
14.3A
Maximum Operating Temperature
70°C
Length
198mm
Depth
198mm
Width
128mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
265V ac
Output Current
14.3A
Minimum Input Voltage
85V ac