TDK-Lambda Embedded Switch Mode Power Supply (SMPS), ZWS75AF-24/J, 24V dc, 3.2A, 76.8W, 1 Output, 120 → 370 V
Nº de Estoque RS: 285-119Marca: TDK-LambdaPart Number: ZWS75AF-24/J
brand-logo
Ver tudo em Switching Power Supplies
Documentos Técnicos
Especificações
Output Voltage
24V dc
Output Current
3.2A
Power Rating
76.8W
Number of Outputs
1
Input Voltage
120 → 370 V dc, 85 → 265 V ac
Mounting Type
Open Frame
Package Type
Open Frame
Length
222mm
Width
32mm
Depth
55mm
Efficiency
81%
Minimum Temperature
-10°C
Weight
290g
Maximum Temperature
+70°C
País de Origem
Japan
Detalhes do produto
ZWS-AF Series, Single Output, 50 to 150 W
Switch Mode - TDK-Lambda
Você pode estar interessado em
TDK-Lambda, ZWS75BAF-24, 3.2A
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
P.O.A.
P.O.A.
Você pode estar interessado em
TDK-Lambda, ZWS75BAF-24, 3.2A
Documentos Técnicos
Especificações
Output Voltage
24V dc
Output Current
3.2A
Power Rating
76.8W
Number of Outputs
1
Input Voltage
120 → 370 V dc, 85 → 265 V ac
Mounting Type
Package Type
Length
222mm
Width
32mm
Depth
55mm
Efficiency
81%
Minimum Temperature
-10°C
Weight
290g
Maximum Temperature
+70°C
País de Origem
Japan
Detalhes do produto