TE Connectivity 27 kΩ Metal Oxide Resistor 2 W ROX2SJ27K
Nº de Estoque RS: 214-2134PMarca: TE ConnectivityPart Number: ROX2SJ27K
brand-logo
Ver tudo em Through Hole Resistors
Documentos Técnicos
Especificações
Product Type
Resistor
Resistance
27kΩ
Power Rating
2W
Technology
Metal Oxide
Series
ROX2S
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
235°C
Temperature Coefficient
±300 ppm/°C
Detalhes do produto
TE Connectivity ROX2S Series 2W Power Metal Oxide Film Resistors
Click here to find out more
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
P.O.A.
Each (Supplied as a Tape) (Sem VAT)
Selecione o tipo de embalagem
P.O.A.
Selecione o tipo de embalagem
Product Type
Resistor
Resistance
27kΩ
Power Rating
2W
Technology
Metal Oxide
Series
ROX2S
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
235°C
Temperature Coefficient
±300 ppm/°C
Detalhes do produto