Vishay 22μF Electrolytic Capacitor 35V dc, Through Hole - 516D226M035JL6AE3
Nº de Estoque RS: 855-6211Marca: VishayPart Number: 516D226M035JL6AE3
brand-logo
Ver tudo em Capacitadores de Alumínio
Documentos Técnicos
Especificações
Brand
Vishay
Capacitance
22µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
5 x 12mm
Height
12mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
5mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
2000h
Ripple Current
70mArms
Leakage Current
4 μA
Tolerance
±20%
Series
516D
País de Origem
Japan
Detalhes do produto
Vishay 516D Series
Axial 85°C
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
RS PRO 22 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole Axial
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
P.O.A.
P.O.A.
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Documentos Técnicos
Especificações
Brand
Vishay
Capacitance
22µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
5 x 12mm
Height
12mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
5mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
2000h
Ripple Current
70mArms
Leakage Current
4 μA
Tolerance
±20%
Series
516D
País de Origem
Japan
Detalhes do produto
Vishay 516D Series
Axial 85°C