XP Power Switching Power Supply, ECH450PS19-EF 19V dc, 23.7A, 450 W, Input 264V ac to 264V ac
Nº de Estoque RS: 210-4107Marca: XP PowerPart Number: ECH450PS19-EFDistrelec Article No.: 30185877
brand-logo
Ver tudo em Switching Power Supplies
Documentos Técnicos
Especificações
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
19V dc
Number of Outputs
1
Mount Type
Screw
Power
450W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
23.7A
Maximum Operating Temperature
70°C
Weight
1.46lb
Standards/Approvals
RoHS
Efficiency
93%
Maximum Input Voltage
264V ac
Series
ECH450
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
264V ac
País de Origem
China
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
QuantidadePreço unitário
Documentos Técnicos
Especificações
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
19V dc
Number of Outputs
1
Mount Type
Screw
Power
450W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
23.7A
Maximum Operating Temperature
70°C
Weight
1.46lb
Standards/Approvals
RoHS
Efficiency
93%
Maximum Input Voltage
264V ac
Series
ECH450
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
264V ac