Nº de Estoque RS: 445-9771Marca: BlockPart Number: PSR500/24-40
brand-logo
Ver tudo em DIN Rail Power Supplies
Documentos Técnicos
Especificações
Brand
Block
Type
Switch Mode
Electrical Phase
3
Output Current
40A
Dimensions
260 x 120 x 138mm
Depth
138mm
Width
120mm
Maximum Temperature
+70°C
Minimum Temperature
-10°C
Efficiency
88%
Mounting Type
DIN Rail
Ripple And Noise
100mV Pk-Pk
País de Origem
Germany
Detalhes do produto
120 to 960W 3 Phase PSR Series
Standards
Você pode estar interessado em
Block AC Input DC
Chinfa 400V ac AC Input DC
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
P.O.A.
Block Switch Mode DIN Rail Panel Mount Power Supply, 40A Output, 960W
P.O.A.
Você pode estar interessado em
Block AC Input DC
Chinfa 400V ac AC Input DC
Documentos Técnicos
Especificações
Brand
Block
Type
Switch Mode
Electrical Phase
3
Output Current
40A
Dimensions
260 x 120 x 138mm
Depth
138mm
Width
120mm
Maximum Temperature
+70°C
Minimum Temperature
-10°C
Efficiency
88%
Mounting Type
DIN Rail
Ripple And Noise
100mV Pk-Pk
País de Origem
Germany
Detalhes do produto
120 to 960W 3 Phase PSR Series
Standards
Chinfa 400V ac AC Input DC