MEAN WELL 24V dc Input DIN Rail Buffer Module DBUF40-24
Nº de Estoque RS: 200-6446Marca: MEAN WELLPart Number: DBUF40-24Distrelec Article No.: 30229880
brand-logo
Ver tudo em Uninterruptible Power Supplies
Documentos Técnicos
Especificações
Product Type
Buffer Module
Current
4A
Output Voltage
22V dc
Input Voltage
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Backup Time
25s
Length
125.2mm
Depth
114.9mm
Standards/Approvals
Width
63mm
Series
DBUF40-24
País de Origem
China
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Product Type
Buffer Module
Current
4A
Output Voltage
22V dc
Input Voltage
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Backup Time
25s
Length
125.2mm
Depth
114.9mm
Standards/Approvals
Width
63mm