Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Through Hole - ECA1VM471 Radial Lead
Nº de Estoque RS: 228-6795Marca: PanasonicPart Number: ECA1VM471Distrelec Article No.: 304-31-617
Capacitance
470μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
150%
País de Origem
Malaysia
Detalhes do produto
M Series
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Informações de estoque temporariamente indisponíveis.
Selecione o tipo de embalagem
Selecione o tipo de embalagem
QuantidadePreço unitárioPer Pacote
Click here to find out more
Você pode estar interessado em
Capacitance
470μF
Product Type
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
150%